2020 En Çok Tercih Edilen 5 Gelinlik Modelleri

03.08.2020
86

Telli duvakla gelin olmak bütün genç kızlarımızın hayalidir. Küçük yaştan beri gelinliğini hayal eden kızlarımızın varlığına eminim. Sizde hayallerinizdeki gelinliği bu yazımızda bulabilirsiniz. Yeni evlenecek gelinlerimizin kafasında fikir oluşturmak adına 2020 en trend gelinliklerini sizin için araştırdık. Bu yazımızda 2020 en çok tercih edilen gelinlik modellerini inceleyeceğiz.

1-Kolları Tül Gelinlik Modeli

Kolları uzun gelinlik modelleri

Çok eski zamanlarda moda olan bu uzun kollu gelinlik modelleri 2020’de trendler arasına girmeyi başarmış. Çok fazla göz yormayan bu asil model son dönemde çok fazla talep görüyor. Artık gelinlerimiz abartıdan kaçınarak sadeliği yakalamak peşinde. “Gelinlik dediğiniz abartı olur” diyen kesim cevabını bu yazıda bulacaktır.

Sizler için romantik kesim gelinlik modellerini inceledik. Eğer ince ve uzun boylu bir proporsiyona sahipseniz bu model size çok yakışacağına garanti verebilirim. Daha sade ve şık bir görüntüyü yakalamak isteyen gelinlerimiz için üstü işlemeli, A kesim bir gelinlik hem tarzınızı tamamlayabilir hem de sizi çok fazla yormayacak sade bir görüntüye kavuşturabilir. Sade ve şık bir görünüme sahip olmak istiyorsanız bu gelinlik modeli tam size göre.

2- Çiçekli Gelinlik Modelleri

Çiçek desenli gelinlik modeli

Kır veya havuz başı gibi açık alan düğünlerine yakışan gelinlik modeli aramakta zorluk çekiyorsanız tam size göre bir modelle geliyorum.  Düğünde romantik ve cıvıl cıvıl bir gelinlik giymek isteyen gelinlerimizin tercihi çiçekli modellerden oluyor. Bu üç boyutlu aplikeler, renkli işlemeler, danteller ya da güpürler gibi modeller kişinin kendi tercihine bağlı kalarak tasarlanabiliyor. Bu gelinlik modeli ilk bahar ve yaz aylarının canlılığına uyum sağlıyor. Havuz ve kır düğünü tercih edenler için bu çiçekli gelinlik modeli idealdir.

3- Feminen Detaylarla Farklı Bir Boyut Kazanan Keskin Ve Heykelsi Siluetler

Özgür ruhlu kadınların tercihi olan gelinlik modeli

2020 Koleksiyonun gözdesi haline gelen bu sofistike tasarımla dikkat çeken gelinliğin zarif bir duruşa sahip olmasıdır. Gelinlikte en çok tercih edilen modeller dantel, işleme ve payetlerde göz kamaştıran modern kumaşlar ön plana çıkıyor.

Bu gelinlik modelinde iddialı saç modelleri ve saç aksesuarıyla gelinliğinizi tamamlayacaktır. 1920’lerin artdeco duvakları 2020 de yorumlarıyla tekrar hayata geçiyor. Geleneksellikten uzak avangart tasarımlarla gelin olmak isteyen özgür ruhlu bir kadınsanız bu gelinlik modeli tam size göre.

4- Prenses Model Gelinlik

Prenses kesim gelinlik modelleri

Belden itibaren kabaran balo tipi bir gelinlik modelidir. Önemli olan nokta eteğin nereden başladığıdır. İki tür prenses model gelinlik vardır. Birincisi eteğin tam olarak belden kesildiği nokta prenses model gelinlik diğeri ise eteğin bel ile kalça arasındaki herhangi bir noktadan kesilerek düşük bel görünümü kazandırılan prenses model gelinliktir.

Bedeninize göre gelinliğinizi seçmelisiniz. Belinizi inceliğine ya da kalınlığına göre tercihler yapmak sizin için en ideali olacaktır. Eğer beliniz ince baseniniz fazlaysa kabarık görünümlü bir gelinlik tercih etmek sizin için en uygunudur. Belinizi ön plana çıkaracağı için zarif bir görünüme sahip olabilirsiniz.

5- Balık Kesim Gelinlik Modelleri

Balık model gelinlik

Gelinlik modelleri arasında en etkileyicisi balık kesim modelidir. Vücudunuzu saran bu gelinlik modeli etek kısmı, diz hizasından itibaren genişleyerek iner. İnce uzun bir vücut yapısına sahipseniz bu gelinlik modeli tam size göre. Balık kesim modeller gelinliklerin vücudunu ön plana çıkartıp iddialı bir görünüm ortaya çıkartır. Eğer sizde iddiayı seviyor ve vücudunuza güveniyorsanız bu harika modeli tercih edebilirsiniz. Kısa bir bilgi rahatlığınıza düşkünseniz bu model biraz canınızı sıkabilir vücudunuzu sardığı için yürümekte zorluk yaşatabilir.Tercihi size kalmış.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: Ortalama: ]
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR
Kaf Moda - 2020