En Hızlı ve Pratik Sonbahar Tesettür Kombinleri

Kavurucu bir yaz mevsiminden sonra yavaş yavaş soğuyan havalara geçiş yaptığımız şu dönemlerde size kolaylık sağlaması adına En Hızlı ve Pratik Sonbahar Tesettür Kombinleri keşfedin.

Yazlık kıyafetlerinizi sonbaharda mevsiminde’ de ufak tefek dokunuşlarla tekrar değerlendirebileceğinizi biliyor muydunuz?  Yeni sezonda bolca göreceğimiz trençkot, Sweatshirt, ceket gibi parçaları yazlık kıyafetlerinizle harmanlayıp ortaya harika kombinler çıkarttık.

1-Yazlık Elbiseleri Sweatshirt İle Kombinle!

Yazlık Elbiseleri Sweatshirt İle Kombinle

Sonbahar mevsiminin vazgeçilmez parçalarından bir tanesi olan Sweatshirt, yazlık elbiselerinizin üstüne giyerek sokak modasına ayak uydurabilirsiniz. Ne giyeceğinizi saatlerce düşünmeden hızlı ve pratik bir şekilde Yazlık Elbiseleri Sweatshirt kombin yapabilirsiniz. Yazın giydiğiniz tril tril elbiselerinizin üstüne birbirinden farklı sweatshirt giyerek kendi tarzınızı yaratın.

2- Pastel Tonlarına Yönel

Pastel Tonlarına Yönel

Tesettür modasında, en trend renklerden biri olan kahvenin farklı tonlarını kıyafetlerinizde’ de kullanın. Yaz aylarında kullandığımız canlı renklerden kurtulup kış ayına geçiş yaptığımız dönemlerde pastel tonlara, grilere yönelmeye başlayın.

Modayı takip eden tesettürlü kadınlarımızın çok seveceğinizi düşündüğün pastel tonlarını günlük hayatınızda kullanmanızı öneriyoruz. Sonbaharın ruhunu yansıtan acı kahve, gri renkleri bu sezon .ok fazla göreceğiz.

3-Sonbaharın Ruhunu Yansıtan Trençkotlar

Sonbaharın Ruhunu Yansıtan Trençkotlar

Tesettürlü kadınların işini oldukça fazla kolaylaştıran trençkotlar sonbaharın vazgeçilmez parçalarından biridir. Her kıyafetin üstüne uyum sağlayan ve son derece güzel görünen trençkotları yazlık gömlekler veya t-shirt’lerin üzerine giyerek hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Adeta dolabınızın kurtarıcı parçalarından biri olan treçkotlar, siyahtan tutun bej rengine kadar farklı renk skalaları mevcuttur. Dolabınızda hala yoksa hemen almanın vakti geldi.

4- Salopet ve Jileler ile Tarzınızı Ortaya Koyun!

Salopet ve Jileler ile Tarzınızı Ortaya Koyun!

Son dönemlerde popülerliğini arttıran salopet ve jileler özellikle sonbahar mevsimine çok yakışıyor. Tek parça olduğu için kombinlemesi oldukça basit ve hızlıdır. Hem içinde rahat olmak hem de şık bir görüntüye ulaşmak istiyorsanız salopet ve jileleri dolabınızda yer verin. Salopet tulumlar ve jile elbiselerle her tarza ayak uydurup bu ürünleri’de gömlekler ve uzun kollu tişörtlerle kombinleyebilirsiniz.  Tarzınızın sonbahar mevsimine uyum sağlaması için önerdiğimiz bu parçalarla en hızlı ve pratik sonbahar tesettür kombinleri arasında yerini hızlıca almıştır.

5- Her Mevsime Yakışan Ceketler

Her Mevsime Yakışan Ceketler

Birbirinden farklı modelleriyle ceketler her sezon rövanştadır. Tesettür modasının vazgeçilmez parçalarından biri olan ceketleri, yazlık etek ve elbiselerinizle kombinleyerek sonbahar modasına uyum sağlayabilirsiniz.  Eylül ayına geçtiğimiz şu dönemlerde hazır ılık rüzgâr esiyorken ceket ile yazlık elbiselerinizi kombinlemenin tam sırası.

6-  Bazen İhtiyacınız Olan Tek Parça Cool Bir Yelektir!Bazen İhtiyacınız Olan Tek Parça Cool Bir Yelektir!

Hem pratik bir parça olup hem de giyildiğinde çok modern gösteren yelekler sonbahar modasında kendine yer bulmuştur. Sonbaharın soğuk akşamlarında dizinizin bir tık üstünde giyebileceğiniz yelekleri sweatshirtlerle, beyaz gömlek veya elbiselerinizle kombinleyebilirsiniz. Yelek ve gömlek uyumu sonbaharın olmazsa olmazıdır. Özellikle serin havaların kurtarıcılarından biri olan yelekler pastel tonlarla tesettürlü kadınlarımıza ayrı bir hava katacağına eminiz. Kurtarıcınız olacak yeleklere dolabınıza yer verin.

Bunları Biliyor muydunuz?

1-Eşarp seçimlerinizi kıyafetlerinize uygun olabilecek tonları seçmeye dikkat edin.

2- Esmer tenli kadınlar mutlaka açık tonlarda eşarp veya şal seçimleri yapmalıdırlar.

3- Buğday tenli kadınlarımızı en iyi uyum sağlayacak şal renkleri arsında mavi ve sarı geliyor. Özellikle sarışın kadınlarımıza açık pembe ve mavi tonlarında eşarp seçimlerinde bulunmaları gerekiyor.

4- Kare yüz tipine sahipseniz eşarp altından kullandığınız bonenin gözükmemesine dikkat etmelisiniz.

5- Yuvarlak yüz şekline sahipseniz bonenizi alnınızın en üst kısmından bağlamanızı öneririz.

6- Uzun yüze sahip olanlara ise tavsiyemiz boneleri gözükecek kadar aşağıdan yani biraz daha alınlarına doğru bağlamaladır.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: Ortalama: ]
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR
Kaf Moda - 2020