2020’nin En Trend ve En İyi Nedime Elbise Modelleri

10.08.2020
93

2020’nin en iyi nedime elbise modelleri, en yakın arkadaşınızın veya bir yakınınızın düğününde nedime olacak ve belirli bir kombin yapılmadıysa ne giyeceğiniz konusunda size fikir verebilir.

Gelinin nedimeleri olarak şık elbiseler giymeyi tercih ediyor fakat karar veremiyorsanız ya da gelin sizseniz ve nedimelerinizin ne tarz elbise giyeceğine karar veremiyorsanız bu yazımız tam size göre! İşte 2020’nin en iyi nedime elbise modelleri

1- Tek Omuzlu Nedime Elbisesi  

Tek omuzlu nedime elbise modeli

Tek omuzlu nedime elbise modeli, düğününüzde nedime elbisesi seçerken yaşadığınız kararsızlığa karşı birebir. Fakat nedime elbisesi seçerken dikkat etmeniz gereken bir konu var. Düğün salonuna ya da düğünü yapacağınız mekâna göre nedimelerinize elbise seçmelisiniz. Düğününüzü şık bir salonda yapıyorsanız en trend abiye modelleri arasında yer alan tek omuzlu nedime elbise modeli, tam da düğününüzün yapılacağı mekana uygun bir elbise modelidir. Şimdiden mutluluklar dileriz.
center

2- Balık Kesim Nedime Elbise Modeli

Balık kesim elbise modeli

 

Balık kesim, tek omuzlu elbise modelleri 2020’nin en trend elbise modelleri arasında yerini alıyor. Nedimelerinizle birlikte salona girerken herkesin hayranlığını kazanabilmek için balık kesim nedime elbise modelini mutlaka bir düşünün deriz.

3- Çiçek Desenli Nedime Elbise Modeli

Çiçek desenli elbise modeli

İddialı ve bir kombin değil de daha doğal ve şık modeller tercih etmek istiyorsanız çiçek desenli nedime elbise modeli aradığınız her şeyi size sunacaktır. Havuz başında düğün yapmak isteyenlerdenseniz ya da kır düğünü tercih ediyorsanız çiçek desenli nedime elbise modeli konsept ile birebir uyumlu olacaktır. Romantik ve zarif görünümüyle nedimelerinizin de yanınızda muhteşem gözükmesini sağlayacaktır.

4- Kabarık Kol Nedime Elbisesi

Kabarık kol elbise modeli

Kabarık kol nedime elbisesi, 2020’nin en trend elbise modelleri arasındadır. Modaya uygun giyinmeyi sevenler ve düğününde iddialı bir giriş yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği modeller arasında bulunuyor. Kabarık kol nedime elbise modeline kullanacağınız saç modelini seçerken toplu olacak bir model tercih ederseniz hem elbiseyi daha hoş gösterecektir hem de nedimelerinizin güzelliğini ortaya çıkaracaktır.

5- Kısa Kollu Nedime Elbise Modeli

Kısa kol nedime elbise modeli

Kır düğünü ya da bu tarz bir yerde düğün yapmayı düşünüyorsanız kısa kollu nedime elbise modelini kesinlikle tercih etmenizi öneririz. Kısa kollu nedime elbise modelinin yanında beyaz veya pembe renkli bir buket çiçek de kullanırsanız muazzam bir görüntü sağlamayı başarabilirsiniz. Romantik bir hava veren kısa kollu nedime elbise modeline saçların önünden bir tutam bırakarak yapılan topuz saç modelleri çok yakışacaktır.

6- Kısa Nedime Elbise Modeli

Kısa nedime elbise modeli

Düğüne iddialı bir giriş yapmayı tercih eden gelinlerimizin nedimeleri için tercih edeceği modellerden biri olan kısa nedime elbise modelleri, 2020’nin en trend nedime elbise modelleri arasında yer alıyor. Nedimelerinizin rahat olmasını ve aynı zamanda da şık gözükmesini istiyorsanız kısa nedime elbise modeli aradığınız model olabilir. Kır düğünü yaparken de tercih edebileceğiniz kısa nedime elbise modeli, herkesin size hayranlıkla bakmasını sağlayacaktır.

7- Pembe Nedime Elbise Modeli

Pembe nedime elbise modeli

Pembe nedime elbise modelleri, 2020’nin en trend ve en çok tercih edilen elbise modelleri arasında. Hem nedimeleriniz eşsiz gözükmesini istiyor hem de 2020’nin trendlerine uyum sağlamak isteyenlerdenseniz tam yerine geldiniz. Pembe nedime elbise modeli nedimelerinizi adeta melekleriniz gibi gösterecektir ve kimse gözlerini sizden ayıramayacaktır.

8- Yırtmaçlı ve Kırmızı Nedime Elbise modeli

Kırmızı yırtmaçlı elbise modeli

Yırtmaçlı ve kırmızı nedime elbise modelleri, nedimeleri için kırmızı bir kombin yapmak isteyenler için göz ardı edilemeyecek bir güzelliğe sahip elbise modelidir. Ciddi zevklere sahip biriyseniz yırtmaçlı ve kırmızı nedime elbisesi ilk tercihlerinizin arasında yer alacaktır. Yırtmaçlı ve kırmızı nedime elbisesinin yanında tercih etmeniz gereken saç ise kırık fön yaparak salaş ve seksi bir saç modelidir. Söylediklerimizi dikkate aldıktan sonra insanların gözlerini üzerinizden ayıramayışını seyredin.

9- Sırt Dekolteli Nedime Elbise Modeli

Sırt dekolteli nedime elbise modeli

Sırt dekolteli elbise modelleri, gelinliğinle kontrast oluşturarak ciddi bir şıklığa sahip olabilirler. Nedimenizin saç modelinde ise zarif ense topuzları tercih edebilirsiniz. Nedime aksesuarı içinse bilekliğinde küpelerine uygun inci detaylar kullanabilirsiniz.

10- Halter Yaka Nedime Elbisesi

Halter yaka elbise modeli

Halter yaka nedime elbise modelleri, bir teras düğünü tercih edenler için bulunmaz hint kumaşı niteliğinde bir modeldir. Beyaz ya da bordo renklerde çiçek buketi ile uyumlu bir şıklık yakalayabilirsiniz. Aksesuar olarak da zümrüt yeşili küpeler kullanarak nedimelerinize eşsiz bir şıklık katabilirsiniz.

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: Ortalama: ]
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kaf Moda - 2020