2020-2021 Sonbahar Kış Ferace Markaları ve Modelleri

Modayı yakından takip eden tesettürlü hanımlar için 2020/2021 sonbahar kış ferace markaları ve modelleri hakkında derlediğimiz bilgileri bu yazımızdan sizlere sunacağız. İşte sezonun en iddialı ve trend tesettür giyim markaları.

Feracenin özelliği gereği tek tip parça olması ve bütün vücudu örtmesi sayesinde kombin yapma gereksinimi ortadan kaldırıyor. Tesettürlü kadınlarımızın kurtarıcı parçası haline gelen ferace bu sezonda farklı modelleri ile karşımıza çıkıyor. 2020 2021 sonbahar kış ferace markaları bu sezonda vitrinlerde yerini alıyor.

2020 2021 sonbahar kış ferace markaları

Yeni Sezonun En İddialı Tesettür Markaları

1-Tekbir Giyim

 2-Armine

3- Aker

4- Tuğba Venn

5-Setrms

1-Tekbir Giyim Ferace Modelleri

Tekbir Giyim Ferace Modelleri

Tesettürlü kadınların oldukça tercih ettiği markalardan bir tanesidir. Müşterilerine kaliteli ve güvenli alışveriş hizmeti sağlıyor. Tekbir markasında ferace modelleri arasında büzgülü ferace modelleri ön planda tutulmuştur. 2020 2021 sonbahar kış ferace modelleri konusunda iyi bir çıkış yapan Tekbir Giyim bu son model ferace modellerini vitrinlerde yerini hazırlamıştır.Birbirinden farklı ve desenli modelleriyle Tekbir Giyim sezonun önde çıkan markalarından bir tanesidir.

2-Armine Ferace Modelleri

Armine Ferace Modelleri

1994 yılından bu yana kalite bakımından diğer tesettür firmaların önüne geçmiştir. Müşteri memnuniyeti ve ürünlerdeki başarısı sayesinde 2020 2021 sonbahar kış ferace modelleri konusunda kendini göstermeyi başaran Armine, sezonun en iddialı markalarından biri olmayı yeniden başarıyor. Armine ferace modelleri arasında rövanşta olan ferace modelleri;  file detaylı ferace, zincirli ferace, püskül detaylı ferace, Ekstrafor detaylı feracaler ve birbirinden trend renklerle sonbahar kış sezonuna giriş yaptı.

3- Aker Ferace Modelleri

Aker Ferace Modeli

Son derece kaliteli ürünleri olduğundan tesettürlü kadınların tercihleri arasındadır. 2020/2021 sonbahar kış ferace modelleri arasında kadınların beğenisini üzerinde tıplamayı başaran Aker, yeni sezona özel seçenekleri ile seçim yapma özgürlüğü sunuyor. Kemmerli ferace, boncuk detaylı ferace, yarasa kol ferace, düğmeli detaylı ferace, pileli feraceler ön plana çıkıyor. Sonbahar Kış sezonunda trend renkler arasında olan kahve onlarına Aker de yer verdi. Pastel tonlarının ön planda tutulduğu birbirinden farklı ferace modelleriyle aker 2020-2021 sonbahar- kış sezonunda kendinden bahsettirecek gibi duruyor.

4- Tuğba Venn Ferace Modelleri Tugba Venn Ferace Modelleri

 

Tesettürlü parçalar arasında özellikle ferace konusunda kendini geliştiren bir firmadır. Birbirinden farklı ve rengârenk çeşitleri ile 2020 2021 sonbahar kış ferace modelleri arasında arasında yerini alan Tuğba VENN, son derece şık modelleri ile kendinden söz ettiriyor.  Klasik, mütevazı ve birbirinden farklı stillerin harmanlandığı ferace modelleri her stile ayak uyduruyor. Tuğba VENN ferece modelleri, birçok yaşta bulunan pek çok kadının imdadına yetişiyor. Her yaştan kadına hitap eden tarzı sayesinde tesettürlü kadınların dikkatini çekmeyi başarmış bir markadır.

5- SETRMS Ferace Modelleri

setrms ferace modelleri

Kaliteli kumaşlarından ve mükemmel renk seçimleriyle tesettür piyasasında marka haline gelmiş bir firmadır. Feracenin şıklığını ve rahatlığını yakalamak adına 2020- 2021 sonbahar kış ferace markaları arasında Serms bu sezona iddialı bir giriş yapmıştır. Sonbahar- kış sezonunda balon kol, belden kuşaklı ferace, büzgülü ferace, kapşonlu ferace, şeritli ferace ve fermuarlı ferace modelleriyle skalasını oldukça geniş tutmuştur.

Ferace Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ferace ve  pardösü çok fazla karıştırılıyor ancak birbirinden ayrı iki farklı kıyafettir. Feraceler düz ve sade olabildiği gibi birbirinden farklı desenlerde ve renklerde de bulunabilir.

Siyah Renkte Ferace Kimlere Yakışır?

siyah ferace kimlere yakışır

Beyaz tenli kadınlarımızı tercih edebileceği siyah renkteki feraceler, fazla kilosu olanlar içinde kilolarını gizlemek için idealdir. Siyah renk her sezon yükseliştedir ve özellikle tesettürlü kadınların ferace modelleri arasında tercih ettiği renklerden bir tanesidir. Siyah renkte ferace her kadına yakışmaz. Siyah renkte ferace özellikle koyu tenli kadınlarımızın tercih etmemesi gereken renkler arasındadır.

2020/2021 Sonbahar Kış Sezonunda Dikişli Ferace Modeli

dikişli ferace modeli

Spor dikişli kaşe kabanlar 2020 2021 sonbahar kış ferace modelleri arasında bu sezonun trendleri arasındadır. Spor dikişli kabanlar hem şık hem de rahatlığına düşkün tesettürlü kadınlar için en uygun tesettür modelleri arasındadır. Cepli modeller cepsiz modellere nazaran daha fazla tercihe diliyor. Bunun nedeni ise ceplerin kullanışlı olmasından kaynaklanmaktadır.

 

Editör Puanı
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: Ortalama: ]
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR
Kaf Moda - 2020